Įmonė

Galima teigti, kad „PAKO“ žiebtuvėliai taikliai apibūdinami žodžiu „populiarus“.

UAB Monada LT greitai reaguoja į besikeičiančią rinką. Ji pristato platų žiebtuvėlių pasirinkimą, siekdama patenkinti rūkančiųjų, žmonių, naudojančių žiebtuvėlius buities reikmėms, dovanoms ir reklamai, poreikius.

Nuo 2007 m., kai buvo parduotas pirmasis „PAKO“ žiebtuvėlis, bendrovė išaugo ir išplėtė produktų pardavimus Europos Sąjungos, ypač Pabaltijo šalyse.

Aukštos kokybės žiebtuvėliai

Mūsų lankstumas ir patikimumas, dirbant su klientais, užtikrino sėkmę ir padėjo užkariauti didžiausius prekybos centrus Baltijos šalyse. Šiuo metu UAB Monada LT rūpinasi „PAKO“ firminių žiebtuvėlių platinimu Vakarų Europos šalyse.

Patikimumas ir aukšta kokybė už prieinamą kainą – tai pagrindinės su „PAKO“ prekės ženklu siejamos vertybės.

Sertifikatai

Visi „PAKO“ žiebtuvėliai išbandyti nepriklausomoje laboratorijoje, kurią reguliuoja Europos Sąjungos teisės aktai. Mes teikiame aukštos kokybės produktus ir užtikriname patikimą apsaugą, naudodamiesi vaikų liudijimais paremtais tarptautiniais „EN ISO 9994: 2006 ir EN 13869: 2005 Europos standartas“ sertifikatais.

„PAKO“ profesionalų komanda ras tinkamą sprendimą kiekvienam. Mes siūlome platų naujausių technologijų, funkcijų ir dizainų pasirinkimą. Jūsų pasirinkti žiebtuvėliai bus originalūs ir išskirtiniai.

Mes aptarnaujame tiek didelius, tiek mažus klientus. Leiskite mums įtikinti Jus tuo šiandien!